2. MAŽORETKOVÝ PLES

V piatok 12. mája sa v kinosále vo Varíne uskutočnil druhý ročník plesu mažoretiek. Prípravy sa začali už niekoľko týž-dňov vopred. Usilovali sme sa navodiť čo najlepšiu atmosféru s tematikou tisíc a jednej noci. Výzdobu okrem klasických balónov dopĺňali Aladinove lampy a doma vyrobené svietniky, ktoré prispeli k celkovému kúzlu večera. Pre pekné spo-mienky sme pripravili fotostenu z rozmanitých papierových kvetov, ktorá mala u hostí veľký úspech. Ples sme otvorili našimi najnovšími choreografiami. O výbornú zábavu a náladu sa staral IGi dj, ktorý skvelou hudbou po-stavil ľudí zo stoličiek. Pomedzi tanečné kolá bol pripravený pestrý program. Nechýbal stoličkový tanec, ktorého víťaza sme aj ocenili. Tým menej úspešným stále ostáva-la nádej na výhru v tombole, na ktorú sa tešil snáď každý. Najväčším lákadlom bola 1. cena - LCD televízor. Špeciálnym prekvapením bol polnočný tanec najstarších mažoretiek so šatkami v tematic-kých kostýmoch. Vďaka dobrému jedlu z reštaurácie U Štefana, rytmickej hudbe a skvelej nálade plesajú-cich, sa zabávalo do skorých ranných hodín.V mene celého súboru varínskych mažoretiek odovzdávame veľké ďakujem všetkým, ktorí sa akoukoľvek formou podieľali na prípravách plesu. Ďakujeme trénerke Lucke za skvelé nápady, rodičom za podporu a pomoc a veľké ďakujeme za vecné ceny do tomboly patrí sponzorom:

Obec Varín, p. Juraj Synák, p. Ľubomír Sečkár, p. Ondruš - Čerpacia stanica Varín, p. Michal Masár - Kreobetón, Reštaurácia U Štefana, Stavebniny MPL, rodiny Ľuptáková, Zajacová, Synáková, Kubalová, Prekopová, Bohačiaková, Kobelová, Jánošíková, Obšivanová, Solárová a Halušková, sl. Kabatierová a Jakub Andel.

Ďakujeme aj všetkým, ktorí sa plesu zúčastnili, prispeli zakúpením tombolových lístkov alebo občerstvenia v bufete. Výťažok z plesu bude použitý na ďalšiu činnosť súboru varínskych mažoretiek. Už teraz sa tešíme na Vašu účasť na treťom ročníku.


FOTOGALÉRIA

ZOSTRIH Z 1. PLESU