PLES 2018


Noc rozdávania Oskarov je celosvetovo jednou z najsledovanejších udalostí. Slávnosť tohto večera bola inšpiráciou pre 3. ročník plesu varínskych mažoretiek, ktorý sa tak ako ja minulé roky vydaril. Ples varínskych mažoretiek je známy hlavne skvelou výzdobou, detailným spracovaním a zobrazením vytýčenej témy, úžasným programom a neopísateľnou atmosférov. Inak tomu nebolo ani tento rok. Hostí očarila možnosť prejsť sa po červenom koberci. Pri vchode boli privítaní širokými úsmevmi varínskych mažoretiek, bleskami fotoaparátov, presláveným welcome drinkom a sochami Oskarov v životnej veľkosti. V úvode plesu zatancovali naše mažoretky choreografie, na ktorých počas celého školského roku tvrdo pracovali. Predstavili sa všetky dievčatá, od najmladších až po najstaršie členky súboru. O skvelú náladu a zábavu sa počas celého večer staral DJ Igor. Pred polnocou predviedli najstaršie dievčatá tanec s názvom Kabaret, doplnený o prvky svietiace pod UV svetlom, ktorý zožal veľký úspech. Ako každý rok, aj tentokrát mali hostia možnosť občerstviť sa v bufete a zakúpiť si tombolové lístky. Ceny v tombole boli naozaj veľkým lákadlom. Možnosť odniesť si skvelé spomienky podtrhávala zlatá foto-stena s nápisom Hollywood, ktorá neostala bez povšimnutia. Zábava sa tiahla do skorých ranných hodín. Na svoje si prišli všetci milovníci hudby, tanca a dobrého jedla.

Touto cestou v mene celého súboru varínskych mažoretiek odovzdávame veľké ďakujem všetkým, ktorí sa akoukoľvek formou podieľali na prípravách 3. mažoretkového plesu. Ďakujeme trénerke Lucke Ľuptákovej za skvelé nápady, rodičom za podporu a pomoc a taktiež ďakujeme sponzorom.

Naši sponzori:

Obec Varín, p. Synák, p. Prekop, p. Prekopová, Čerpacia stanica Varín, Time Print - p. Lopušan, Stavoglobal, Penzión Bosorka - Teplička nad Váhom, Meydan Kebab, Taxi Staur, Reštaurácia Trojka, Stavebniny MPL, Progres TK, KC Multiplast, Scania Žilina, rod. Staníková, Halúsková, Synáková, Zajacová, Kobelová, Halečková, Obšivanová, Solárová, Rovňanová, Cvachová, Mikolajová, Martinická, Muráriková, Androvičová, Muráriková, Markotánová, Kalašová, Zakopčanová, Boková, Kvačkajová, Jankovská, Vojteková, Šmehýlová, Matejíková

Ďalej ďakujeme Korune Varín za pomoc pri zabezpečení občerstvenia a nemenovanému sponzorovi, ktorému ďakujeme za finančnú podporu.

Za podporu veľká vďaka patrí aj všetkým, ktorí sa na plese zúčastnili a prispeli zakúpením tombolových lístkov a občerstvením sa v bufete. Výťažok z plesu bude použitý na ďalšiu činnosť súboru varínskych mažoretiek.

Tento ročník plesu bol zatiaľ najpočetnejší a preto veríme vo Vašu priazeň aj v ďalších ročníkoch.

FOTOGALÉRIA